Cirkev trapi sexualni problemy

01
01
02
03
04
05
06

Cirkev trapi sexualni problemy

sexuální skandály katolických duchovních

XVI. přirovnal kritiku církve za sexuální skandály duchovních k antisemitismu. Římskokatolickou církev trápí sexuální skandály duchovních... Římskokatolickou církev trápí sexuální skandály duchovních Přehled případů sexuálního zneužívání.
milf.fitbar.cz/sexuální-skandály-katolických-duchovních/

homosexualita a křesťanství - všem jasné a přesto zcela nejasné

léčby" sexuální orientace hledí skepticky. "Nelze se vyléčit ze své sexuální orientace," tvrdí sexuolog Zbigniew Lew Starowicz. Stává se podle něj, že gay či lesbička se trápí nad svými sklony kvůli svému náboženskému přesvědčení.
krestanskaseznamka.cz/f.aspx?n=homosexualita-a-krestanstvi---vsem-jasne-a

Rádio Impuls - Římskokatolickou církev trápí sexuální skandály

Benedikt XVI. nastoupil do úřadu, už musí vysvětlovat první skandál. V minulosti údajně nařídil, aby se udržovaly v tajnosti případy sexuálního zneužívání nezletilých kněžími. Je to dlouhodobý problém , který římskokatolickou církev trápí .
impuls.cz/clanek/rimskokatolickou-cirkev-trapi-sexualni-skandaly

Láska a manželství z pohledu křesťanství (Kgi)/ Delší texty / Láska...

Křesťan a manželství V našich úvahách nebyla dosud řeč o víře a církvi. Právě církve ale přičítají manželství a rodině velký význam. Katolická církev nazývá manželství dokonce svátostí.
pastorace.cz/Tematicke-texty/Laska-a-manzelstvi-z-pohledu-krestanstvi-KGI...

´Církev je sexuální žumpa!´prohlásil Goebbels

Re: ´Církev je sexuální žumpa!´prohlásil Goebbels (seoh, 6.5.2010 11:34:37) Odpovědět. "A problémy EU a její budoucnost souvisí i s existencí stabilního evropského křesťanství a jeho síle vůči evropskému islámu. "
euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/5969--cirkev-je-sexualni-zumpa...

Masturbácia, neviem jej zabrániť - Sexuologická poradna

Zákaz onanovania a sexu pred sobášom si vymyslela cirkev ,tak,ako iné hovadiny,len preto,lebo chce mať pocit,že vládne nad ľuďmi a že ľudia budú robiť len to,čo cirkev prikáže. Cirkev je niečo úplne iné ako Boh,pretože Boh nevymyslel
www.livedoctor.cz/home/detail?id=13929

Hnutí vůči sexuálním menšinám - m.lidovky.cz

žádnou lítost nad ohlášeným odchodem papeže Benedikta XVI. z čela katolické církve . Organizace pro integraci homosexuálů (COC) vyslovila naopak naději, že nový papež projeví více dobroty vůči sexuálním menšinám než jeho předchůdce.
m.lidovky.cz/lide/clanek.A130211_174724_ln_zahranici_mpr.iln

Aktuální Problémy zemí východní Asie

2. Vybrané problémy místní správy v současném Japonsku. Další perzekuovanou církví je Vietnamská spojená buddhistická církev (Unified Buddhist. Dalším významným ekologickým problém s drastickými dopady na zdraví obyvatel je
udlv.ff.cuni.cz/oppa/files/aktualni_problemy.pdf

Římskokatolickou církev trápí sexuální skandály

problémy se potýká kromě dalších zemí i katolická církev v USA. V úterý začíná dvoudenní schůzka papeže Jana Pavla II. s americkými kardinály, které povolal do Vatikánu, aby s nimi projednal skandály kolem sexuálního zneužívání.
www.christnet.cz/magazin/clanek.asp?clanek=1402

Církev :Kdos přemohl homosexualitu, vítej - Diskuse - Aktuálně.cz

Vatikán - Papežský stolec dnes ve Vatikánu zveřejnil dokument, který prakticky zamezuje homosexuálům vstoupit do kněžského stavu. Zajímalo by mě, jak hodlá katolická církev homosexuály v seminářích odhalovat.
aktualne.centrum.cz/forum.phtml?id=3794&op=text&showall=true